Klienti

Averto
Nozare: Teltis un siltumnīcas

Teltis un siltumnīcas

Royal Unibrew
Nozare: Dzērienu tirdzniecība

Vadošais dzērienu tirgotājs reģionā - galvenokārt Ziemeļeiropā, Itālijā un starptautiskajos iesala dzērienu tirgos. Royal Unibrew ražo, pārdod un izplata kvalitatīvus dzērienus, ar fokusu uz firmas ražojumiem - alus, iesala dzērieni, sidri, kā arī bezalkoholiskie dzērieni.

Colgate Palmolive logo
Colgate Palmolive
Nozare: Ražošana

Vadošais mutes dobuma kopšanas un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražotājs.

Henkel
Henkel
Nozare: Ražošana

Henkel darbojas visā pasaulē ar vadošajiem zīmoliem un tehnoloģijām trīs darbības jomās: veļas un mājas kopšanas līdzekļikosmētika/parfimērija, un saistvielu tehnoloģijas.

top!
Nozare: Veikalu tīkls

Ar preču zīmi top! Latvijā šobrīd ir 226 pārtikas veikali, no tiem 125 top! un 101 mini top! veikali, kuri pieder 19 vietējiem uzņēmumiem.

Kesko Senukai
Nozare: Būvmateriālu, būvkonstrukciju vairumtirdzniecība

KSENUKAI veikali specializējas būvniecības, dārza, mājas, saimniecības preču, darba rīku un iekārtu tirdzniecībā. KSENUKAI preču klāstā sev nepieciešamo atradīs gan būvniecības nozares profesionāļi, gan ikviens kārtīgs mājas saimnieks.

Latvijas Banka
Nozare: Bankas

Latvijas Banka

Mars
Mars
Nozare: Šokolāde, dzīvnieku barība.

Viens no vadošajiem pārtikas ražotājiem pasaulē.  Mūsu biznesa pieejas pieci principi ir  kvalitāte, atbildība, kopējais ieguvums, efektivitāte un brīvība.

Solepharm
Nozare: Medikamentu vairumtirdzniecība

Solé Pharma Healthcare ražo farmaceitiskos produktus, kas izstrādāti sadarbībā ar ārstiem, farmaceitiem un zinātniskajiem institūtiem, garantējot izcilu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam, izplatītājam un partnerim.

Lotos pharma
Nozare: Medikamentu ražošana

Lotos Pharma ir farmācijas uzņēmums, kurš izstrādā inovatīvus farmācijas oriģinālproduktus tikai no dabīgām, augstākās kvalitātes izejvielām pielietojot unikālas ražošanas tehnoloģijas, kas balstītas uz pasaulē jaunāko pētījumu pamata.

Studio Moderna
Studio Moderna
Nozare: Tirdzniecība

Preču pasūtīšana pēc katalogiem.

Swedbank
Swedbank
Nozare: Finanšu institūcija

Swedbank ir vadošā banka Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

WESS Motors
Nozare: Auto tirdzniecība, autosaloni

Viens no lielākajiem auto nozares uzņēmumu tīkliem Latvijā. Autorizētais Toyota, Lexus un Honda dīleris, kā arī autorizētais BMW serviss.

Zvaigzne ABC
Zvaigzne ABC
Nozare: Grāmatu apgāds

Grāmatu izdevniecība un tirdzniecība.

Karcher
Nozare: Uzkopšanas līdzekļi un tehnika, profesionālā

Ģimenes īpašumā esošais uzņēmums Kärcher šodien ir pasaulē vadošais efektīvu, resursus taupošu tīrīšanas sistēmu piegādātājs. Kärcher rada atšķirību, izmantojot visaugstāko sniegumu, inovācijas un kvalitāti.

Vileda
FHP Export GMBH
Nozare: Mājsaimniecības preces

Freudenberg Household Products  piedāvā firmas mehānisku mājsaimniecības un veļas kopšanas līdzekļus, kas padara ikdienas darbu  klientiem vieglāku un efektīvāku.

Toyota logo
Toyota
Nozare: Auto ražotājs

Vadošais auto ražotājs Baltijā.

Lexus
Lexus
Nozare: Auto ražotājs

Vadošais auto ražotājs Baltijā.