28
JAN
2011
Media House Latvija
Tagi: Latvija, par mums
Autors: Media House

Media House - mediju aģentūra, kas darbojas Baltijas valstīs. Tā dibināta 1994. gadā kā pirmā mediju aģentūra Baltijā, neilgi pēc tam kļuvusi par līderi gan servisa standartu, gan klientu reklāmas investīciju apjomu ziņā. Media House ir patiesa Baltijas aģentūra, kurai ir kopīgs īpašnieks, patstāvīga vadība un biroji, klientu projektu koordinācijas labas prakses pieredze. Media House ir pazīstama kā uzņēmums, kas rada servisa standartus un ietekmē industrijas attīstību. Media House piedāvā efektīvus komunikāciju risinājumus klientiem vienlaikus ar mediju investīciju vadību. 

Profesionāla komanda, kas ik dienas paaugstina savas zināšanas, ir panākumu atslēga uzņēmuma attīstībai. Radoša pieeja nodrošina papildus ieguldījumu atdevi. Media House ir pirmā mediju aģentūra Latvijā, kas ieguvusi nominācijas Baltijas reklāmas festivālā “Golden Hammer” jau 2000.gadā.

Nodrošinot klientiem labākās cenas un progresīvas norēķinu un aģentūras atlīdzības shēmas, Media House kļuvis par vienu no lielākajiem mediju pircējiem Baltijā, tādejādi nodrošinot savu pozīciju tirgū arī turpmāk. Latvijas Reklāmas asociācijas veidotās mediju aģentūru reputācijas pētījumu visaugstākie rezultāti to apstiprina.

07
FEB
2011
Media House Igaunija
Autors: Media House

Media House Igaunija tradicionāli ir lielākā mediju aģentūra Igaunijā. Uzņēmuma izcilie rezultāti nāk ar pieredzi.Vidēji Media House Igaunijas darbiniekam ir vairāk kā 10 gadu pieredze mārketinga jomā un svarīgākais - vairāk kā 8 gadi pavadīti Media House Igaunija.

Mārketinga pieredzes pierādījums ir sadarbība ar visām lielākajām reklāmas, BTL un PR aģentūrām Igaunijā. Media House Igaunijai, integrēto komunikāciju apaļais galds ir labākais sadarbības modelis.Visiem, šī apaļā galda dalībniekiem, ir jāiegulda līdzvērtīgas pūles veiksmīgai zīmola attīstībai. Panākumu pamatā vienmēr ir komandas kopējs darbs, nevis sāncensība.

07
FEB
2011
Media House Baltkrievija
Autors: Media House

Media House Baltkrievija ir viena no vadošajām mediju plānošanas un pirkšanas aģentūrām Baltkrievijā. Tā ir arī viena no vecākajām mediju aģentūras Baltkrievijā. Media House Baltkrievija tika dibināta 1997.gadā nodrošinot pamatus mūsu unikālajām zināšanām un pieredzei Baltkrievijas mediju tirgū. Mums ir lieliska profesionāļu komanda - to vidējā pieredze mediju un mārketinga sfērās ir vairāk kā 7 gadi. Ar mūsu komandu un tās pieredzi, mēs esam gatavi atrastu optimālus un nestandarta risinājumus, lai apmierinātu visu mūsu klientu mārketinga vajadzības. Mūsu mediju un digitālās pieredzi un mūsu "360 grādu" aptverošā plānošanas pieeja, dod mūsu klientiem priekšrocības, lai tie atšķirtos - lai tie būtu labāki, efektīvāki, ātrāki un labāk pamanāmi nekā to konkurenti.

07
FEB
2011
Media House Lietuva
Tagi: Lietuva, par mums
Autors: Media House

Media House ir vadošā komunikāciju plānošanas un pirkšanas aģentūra Lietuvā. Media House saviem klientiem piedāvā integrētos risinājumus sākot ar tradicionāliem medijiem un BTL, beidzot ar patērētāju aktīvu iesaisti sociālajā vidē.

Media House ir nodibināta 1994. gadā un ir viena no vecākajām komunikāciju aģentūrām Lietuvā un tāpēc tas nav pārsteidzoši, ka Media House veido industrijas standartus. Aģentūra bija pirmā, kas pirka medijus nevis balstoties uz demogrāfiskajiem rādītājiem, bet gan uz patērētāju personību, vērtībām, attieksmes, interesēm un dzīves stilu. Media House arī bija pirmie, kas pievienoja BTL departamentu aģentūras struktūrā tādējādi sekmējot klientu ziņas nokļūšanu līdz patērētājiem ar netradicionālām metodēm. Pašlaik Media House Lietuva iespējams ir visattīstītākā komunikāciju aģentūra digitālajā vidē Baltijas valstīs. Tiek piedāvāti 360 grādu risinājumi sākot ar tradicionālajām ekspozīcijām un beidzot ar interaktīvu patērētāju iesaisti individuāli veidotos projektos sociālajos tīklos.